هزینه تفکیک آپارتمان در تهران

هزینه تفکیک آپارتمان در تهران

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

انجام تفکیک آپارتمان به این صورت می باشد که قبل از معامله واحدهای پیش فروشی،می توانید نقشه پیش تفکیک از آن واحد را تهیه کنید. در این صورت مساحت آن به طور دقیق مشخص می شود. خریدار می تواند با خیال راحت معامله را انجام دهد. در واقع با تهیه نقشه پیش تفکیک خریدار دیگر دچار ضرر و زیان نخواهد شد.

تفکیک آپارتمان و روش تهیه نقشه

در مواردی که مالکی قبل از پایان ساخت و ساز آپارتمان خود بخواهد تعدادی از واحدها را پیش فروش کند. در این صورت چون آپارتمان هنوز تکمیل نشده است. مساحت واحدها به طور دقیق مشخص نمی باشد. این معامله مطمئن نخواهد بود، زیرا ممکن است پس از اینکه آپارتمان تکمیل شد. و هنگام صدور سند تک برگ،خریدار متوجه شود. که مساحت درج شده در سند با مساحتی که آن را معامله کرده است متفاوت است. در این صورت اگر مساحت کمتر باشد خریدار دچار ضرر می شود.برای جلوگیری از اینگونه موارد دو طرف معامله می توانند با هم توافق کنند. که نقشه پیش تفکیک از ملک تهیه شود.

تا مساحت دقیق ملک مشخص شود. معامله به صورت مطمئن انجام شود.برای انجام پیش تفکیک آپارتمان ،خریدار و فروشنده می توانند به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه کنند. کارشناس برای انجام این کار با تجهیزات لازم نقشه برداری نقاط مختلف واحد ها را برداشت می کند. که از جمله آن راهرو ،ستون ها ،دیوار ها و فواصل بین دیوار ها می باشد. نقشه پیش تفکیک از واحدها را تهیه می کند. سپس نقشه را مهر و امضا می کند.در این صورت با انجام پیش تفکیک برای واحد هایی که پیش فروش می شوند معامله با اطمینان انجام می شود. چون مساحت دقیق واحد ها در نقشه پیش تفکیک درج شده است و هیچکدام از دوطرفین معامله دچار ضرر و زیان نمی شوند.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316 

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما