قیمت تفکیک آپارتمان توسط کارشناس رسمی دادگستری

قیمت تفکیک آپارتمان توسط کارشناس رسمی دادگستری

قیمت تفکیک آپارتمان برای هر واحد به نوع پروژه بستگی دارد. زمانی انجام می شود. که سازنده تعدادی از واحدها را برای پیش فروش گذاشته باش. در این صورت چون آپارتمان هنوز بصورت کامل ساخته نشده است. خریدار و فروشنده برای این که بتوانند معامله مطمئنی داشته باشند. بهتر است برای واحدهای پیش فروشی نقشه پیش تفکیک تهیه شود.

قیمت تفکیک آپارتمان توسط کارشناس رسمی دادگستری و انجام معامله پیش خرید

در صورتی که می خواهید. از آپارتمانی که هنوز به طور کامل ساخته نشده است. واحدی را که به صورت پیش فروش می باشد،خریداری کنید. چون واحدها کامل نمی باشد. پس مساحت آن به طور دقیق مشخص نیست و شما برای این که معامله مطمئنی داشته باشید. و قبل از معامله از مساحت دقیق این واحد ها باخبر شوید باید با توافق فروشنده به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه کنید. تا کارشناس نقشه پیش تفکیک واحد را تهیه کند.

اگر نقشه پیش تفکیک آپارتمان تهیه نشود و معامله را انجام دهید. در این صورت پس از پایان ساخت آپارتمان تفکیک واحدها صورت می گیرد. مساحت آنها مشخص می شود. سپس برای واحد ها سند تک برگ صادر می شود. زمانی که مساحت درج شده در سند را مشاهده می کنید متوجه می شوید که مساحت درج شده در سند با مساحتی که شما معامله را انجام داده اید. متفاوت می باشد.

در این صورت دچار ضرر و زیان خواهید شد. برای تهیه نقشه پیش تفکیک آپارتمان کارشناس با استفاده از دوربین نقشه برداری و یا متر لیزری گوشه های واحدها را برداشت می کند. در نتیجه نقشه پیش تفکیک واحدها را تهیه می کند.

در این صورت مساحت دقیق واحدی که می خواهید خریداری کنید. و شما با مساحت دقیق که از واحد می دانید معامله را انجام می دهید. با این کار دیگر دچار ضرر و زیان نخواهید شد.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما