جانمایی UTM با توجه به سند قدیمی شاهنشاهی

جانمایی UTM با توجه به سند قدیمی شاهنشاهی

تهیه نقشه یو تی ام و جانمایی پلاک ثبتی توسط کارشناس دارای صلاحیت که یک فرد متخصص و با تجربه می باشد انجام می شود. جانمایی پلاک ثبتی زمانی انجام می شود که آدرس ملک نامعلوم باشد. به عبارتی ملک گمشده باشد. عملیات جانمایی پلاک ثبتی با استفاده از اسناد قدیمی و ثبت ملک انجام می شود. با انجام آن آدرس دقیق ملک معلوم می شود. برای انجام این عملیات تخصصی می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه کرد.

جانمایی UTM با توجه به سند قدیمی شاهنشاهی و اخذ سند تک برگ

در واقع به دلیل رها کردن ملک قدیمی به مدت طولانی یافتن آدرس ملک ممکن نمی باشد. در این مواقع با استفاده از اسناد قدیمی ملک امکان یافتن آدرس ملک وجود ندارد. زیرا اسناد قدیمی حاوی اطلاعات مکانی نمی باشد. فقط یک پلاک ثبتی از ملک در سند قدیمی موجود است. در این مواقع برای یافتن آدرس ثبتی ملک باید جانمایی پلاک ثبتی انجام شود.

برای انجام عملیات جانمایی پلاک ثبتی می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه کرد. این متخصص برای انجام این عملیات ابتدا اسناد قدیمی را جمع آوری خواهد کرد. بعد از جمع آوری این اسناد سپس اسناد ثبتی از بانک اطلاعات ثبتی استخراج می شود. سپس برای مدتی تمامی اسناد بررسی می شود تا نقشه ثبتی ملک مشخص شود.در ادامه با جانمایی نقشه ثبتی بر روی زمین حدود ثبتی ملک معلوم می شود.

سپس نقشه برداری از ملک ممکن خواهد بود. کارشناس برای انجام نقشه برداری از جی پی اس دو یا سه فرکانسه بهره خواهد برد. مختصات یو تی ام کنج ها برداشت می شود. سپس نقشه یو تی ام ترسیم می شود. در این صورت با استفاده از آن می توان سند تک برگ برای ملک اخذ کرد.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما