تهیه نقشه یو تی ام در لواسان با مهر و امضا کارشناس رسمی

تهیه نقشه یو تی ام در لواسان با مهر و امضا کارشناس رسمی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تهیه نقشه یو تی ام به منظور اخذ سند مالکیت به این صورت می باشد. که اگر مالک بخواهد برای ملک خود سند تک برگ اخذ کند. در نتیجه سند قدیمی ملک را به سند تک برگ تبدیل کند. باید در خواست تبدیل سند مالکیت به سند تک برگ را به اداره ثبت بدهد. اداره ثبت برای صدور سند تک برگ مالک را موظف به تهیه نقشه یو تی ام می کند.

تهیه نقشه یو تی ام

نقشه های یو تی ام برای تعیین موقعیت دقیق ملک در سیستم مختصات یو تی ام می باشند. برای اخذ سند تک برگ باید تهیه شود تا موقعیت دقیق ملک مشخص شده. و در سند تک برگ درج شود. مالک برای اخذ سند تک برگ باید به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه کند. که فردی قابل اعتماد و  متخصص می باشد.

همچنین مهر و امضای کارشناس به نقشه یو تی ام تهیه شده اعتبار می بخشد. همچنین کارشناس نقشه یو تی ام را با دقت و کیفیت بالایی تهیه می کند. روش تهیه نقشه یو تی ام به این صورت می باشد که کارشناس با بررسی مدارک مالکیت ملک موقعیت ملک را مشخص می کند. و با استفاده از تجهیزات لازم نقشه یو تی ام ملک را تهیه می کند. کارشناس با استفاده از جی پی اس دو فرکانسه مختصات گوشه های ملک را برداشت می کند.

در ادامه مختصات ملک را به صورت سیستم مختصات یو تی ام بدست می آورد. سپس نقشه یو تی ام ملک را ترسیم کرده و سپس آن را مهر و امضا می کند. با تهیه نقشه یو تی ام ملک دارای مختصات منحصر به فرد خود می شود. در این صورت در جهان ملک دیگری با این مختصات وجود نخواهد داشت. در نتیجه مالک با ارائه نقشه یو تی ام ملک به اداره ثبت می تواند سند تک برگ برای ملک خود دریافت کند.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما